Pierwsza rocznica śmierci ks. Piotra Pawlukiewicza

Dziś obejrzałam transmisję zorganizowanej przez RTCK rocznicy, na której w cudowny sposób wspominano ks. Piotra Pawlukiewicza.

Podczas oglądania było wiele chwil wzruszeń, wiele momentów, gdzie po moim policzku popłynęła łza, tak po prostu ... a jednocześnie w sercu była radość i pokój. Nic nie dzieję się w naszym życiu przypadkiem, wszystko ma swój cel i jest w piękny sposób zaplanowane. Wystarczy pozwolić Bogu na działanie w naszym życiu, poddać się Temu co nas prowadzi, oddać mu swój ster życia. A wtedy możemy doświadczyć w naszym życiu cudów o jakich nigdy nie marzyliśmy. 

Zapraszam Was do posłuchanie tej rocznicy https://youtu.be/-VvsVijU-ds


 

Komentarze

UWAGA !!!

Treść bloga o chorobie Hypophosphatsia ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępuje konsultacji z lekarzem i nie może być podstawą do stosowania jakichkolwiek środków farmaceutycznych ani form terapii. Wszelkie decyzje i zalecenia należą do lekarza prowadzącego diagnostykę i leczenie. Autor bloga nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji tu zawartych. Logo, treści i zdjęcia zamieszczone na blogu objęte są prawami autorskimi. W przypadku zamiaru ich wykorzystania lub udostępnienia proszę o kontakt.